Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Udana noc w Kończycach Wielkich

Utworzono dnia 25.05.2017

Choć nie ma tu ani jednego muzeum, to nie było przeszkód by przyłączyć się do ogólnopolskiej nocy muzeów. W tym roku po raz pierwszy takie wydarzenie odbyło się w Kończycach Wielkich. Frekwencja i pogoda dopisały wyjątkowo dobrze.

czytaj dalej... na temat: Udana noc w Kończycach Wielkich

Zamarski. Przystań Mamo

Utworzono dnia 09.05.2017

Zamarskie Mamy, Sołtys Zamarsk, Rada Sołecka, Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu serdecznie zapraszają w niedzielę 21 maja 2017r. do zamarskiego Parku. Tego dnia pod wielkim namiotem odbędzie się niezwykła impreza pt. PRZYSTAŃ MAMO dla całych rodzin, a zwłaszcza dla kobiet. 

czytaj dalej... na temat: Zamarski. Przystań Mamo

Strażacy w Kończycach Wielkich świętowali 110 lat

Utworzono dnia 08.05.2017

Błyszczący w słońcu nowiutki wóz bojowy już poświęcony. Strażacy z Kończyc Wielkich, podczas 110-lecia jednostki, oficjalnie otrzymali samochód ratowniczo-gaśniczy. Podczas jubileuszu uhonorowano także najbardziej zasłużonych strażaków.

czytaj dalej... na temat: Strażacy w Kończycach Wielkich świętowali 110 lat

Pobiegną po Złoty Gwizdek

Utworzono dnia 04.05.2017

Po raz drugi 3 czerwca 2017 r. w Pogwizdowie wystartuje Bieg o Złoty Gwizdek. Impreza w ubiegłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem wszystkich miłośników aktywnej formy wypoczynku. Zapisy na tegoroczny bieg już ruszyły.

czytaj dalej... na temat: Pobiegną po Złoty Gwizdek

Strażackie świętowanie

Utworzono dnia 28.04.2017

Strażacy z OSP w Kończycach Wielkich świętują 110 lat swojego istnienia. Z tej okazji w sobotę 6 maja odbędą się uroczystości, na które serdecznie państwa zapraszamy. 

czytaj dalej... na temat: Strażackie świętowanie

Nieczynne placówki

Utworzono dnia 28.04.2017

Informujemy, że we wtorek 02.05 oraz w czwartek i piątek 04-05.05 nie będą odbywać się zajęcia dla dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury w Hażlachu oraz w filii w Kończycach Wielkich. Nieczynna będzie także filia w Pogwizdowie, w której odbędą się jedynie zajęcia aerobiku w piątek. Natomiast w Zamarskach filia GOK będzie nieczynna 02 i 05 maja . 

 

czytaj dalej... na temat: Nieczynne placówki

Startuje akcja „Kultura Mobilna”

Utworzono dnia 24.04.2017

Żory i Katowice będą celem pierwszej wycieczki w ramach akcji pn.: „Kultura mobilna”, na którą zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu. Wyjeżdżamy 27 maja w sobotę.

czytaj dalej... na temat: Startuje akcja „Kultura Mobilna”

Noc muzeów w Kończycach Wlk.

Utworzono dnia 24.04.2017

Po raz pierwszy gmina Hażlach aktywnie włącza się w ogólnopolską Noc Muzeów. Choć nie ma tu ani jednego muzeum, to zabytków w gminie nie brakuje. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza 19 maja do Kończyc Wielkich. 

czytaj dalej... na temat: Noc muzeów w Kończycach Wlk.

Święta będą piękniejsze

Utworzono dnia 11.04.2017

W Gminnym Ośrodku Kultury w Hażlachu ostatnie dwa tygodnie upłynęły pod hasłem przygotowań do świąt Wielkiej Nocy. Ci, którzy odwiedzili w tych dniach GOK lub jego filie mieli okazję wziąć udział w interesujących warsztatach.

czytaj dalej... na temat: Święta będą piękniejsze

Wiosenny turniej tenisowy

Utworzono dnia 11.04.2017

W sobotę 8 kwietnia 2017 r w budynku filii Gminnego Ośrodka Kultury w Pogwizdowie odbył się, tradycyjnie organizowany w okresie przedświątecznym, Amatorski Turniej Tenisa Stołowego Seniorów Gminy Hażlach.

czytaj dalej... na temat: Wiosenny turniej tenisowy

Sponsorzy

 

    

 

 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 304

W poprzednim tygodniu: 291

W tym miesiącu: 1667

W poprzednim miesiącu: 1067

Wszystkich: 9653