Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Zostań stażystą w GOK-u

Utworzono dnia 11.04.2017

Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu zaprasza na płatny staż. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych do 29 roku życia z wykształceniem minimum średnim.

czytaj dalej... na temat: Zostań stażystą w GOK-u

Przerwa świąteczna

Utworzono dnia 11.04.2017

Informujemy, że w czwartek i piątek (13-14.04.2017) Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu, a także filie w Kończycach Wielkich, Pogwizdowie i Zamarskach będą nieczynne. Odwołane zostały także wszystkie zajęcia, które planowo odbywają się w czwartki, piątki oraz w poniedziałki. 

 

czytaj dalej... na temat: Przerwa świąteczna

Szukamy pięknych ogrodów

Utworzono dnia 05.04.2017

Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu wraz ze  Śląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Cieszynie oraz Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Hażlach zapraszają mieszkańców Gminy Hażlach na coroczną już XI edycję konkursu Piękne ogrody wizytówką Gminy Hażlach”.

czytaj dalej... na temat: Szukamy pięknych ogrodów

Zamarski. Spotkanie z historią.

Utworzono dnia 05.04.2017

„Pamiętajmy...” to cykl spotkań miłośników historii o regionie organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu. We wtorek 4 kwietnia br. w Salce Spotkań w Zamarskach odbyła się prelekcja Rudolfa Mizi o początkach i dziejach wsi.

czytaj dalej... na temat: Zamarski. Spotkanie z historią.

Rekordowy Baranek

Utworzono dnia 05.04.2017

Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu w okresie przedświątecznym zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży związany tematycznie ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Tym razem techniką dowolną wykonywano wizerunek Baranka Wielkanocnego

czytaj dalej... na temat: Rekordowy Baranek

Wielkanocnie i wielkopostnie

Utworzono dnia 03.04.2017

Stoły uginały się od pysznych potraw i smakowitych ciast. W sobotę (01.04) w Gminnym Ośrodku Kultury w Hażlachu odbyły się Prezentacje Kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Hażlach. Starania gospodyń oceniało 3-osobowe jury złożone z profesjonalnych kucharzy.

czytaj dalej... na temat: Wielkanocnie i wielkopostnie

Wiosenne kulinaria

Utworzono dnia 27.03.2017

Pasztety i murzyny, żurek i zupa chrzanowa, babki i mazurki – wielkanocne stoły będą uginać się od pysznych potraw już w sobotę (01.04) w GOK Hażlach.

czytaj dalej... na temat: Wiosenne kulinaria

Wielkanocne warsztaty

Utworzono dnia 27.03.2017

Wiosenne święta zbliżają się wielkimi krokami. Przygotujcie się do Wielkanocy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Hażlachu. Instruktorzy zapraszają na szereg ciekawych zajęć zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

czytaj dalej... na temat: Wielkanocne warsztaty

Dwa teatry w jednym miejscu

Utworzono dnia 20.03.2017

Sobotni wieczór (18.03) upłynął w Gminnym Ośrodku Kultury w Hażlachu upłynął pod znakiem teatru. W sali widowiskowej zgromadzili się widzowie, którzy mieli okazję uczcić w ten sposób Międzynarodowy Dzień Teatru, który przypada 27 marca.

czytaj dalej... na temat: Dwa teatry w jednym miejscu

Ruszył nabór do projektu

Utworzono dnia 21.02.2017

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia językowe i komputerowe dla dorosłych, które rozpoczną się już wiosną. Wystarczy się zapisać i uczęszczać na zajęcia. Wszelkie niezbędne materiały oraz nauczyciel zapewnione są w ramach projektu pn.: „Akademia kluczowych kompetencji mieszkańców województwa śląskiego”.

czytaj dalej... na temat: Ruszył nabór do projektu

Sponsorzy

 

    

 

 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 304

W poprzednim tygodniu: 291

W tym miesiącu: 1667

W poprzednim miesiącu: 1067

Wszystkich: 9653