Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Udane Pogwizdołki

Utworzono dnia 06.06.2017

Doskonała pogoda, program pełen atrakcji i świetna atmosfera – tegoroczne Pogwizdołki udały się znakomicie. Pyszne jedzenie i konkursy dopełniły całość.

 

czytaj dalej... na temat: Udane Pogwizdołki

Ruszyły zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy

Utworzono dnia 05.06.2017

Zapraszamy całe rodzinny do udziału w Polsko-Czeskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który wystartuje z Rudnika już 8 lipca 2017 r.

czytaj dalej... na temat: Ruszyły zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy

Ogłoszenie

Utworzono dnia 02.06.2017

Informujemy, że w związku ze zbliżającym się remontem Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu i wynikającą z tego przeprowadzką filie w Kończycach Wielkich, Pogwizdowie i Zamarskach będą nieczynne do 30 czerwca. Przepraszamy za utrudnienia. 

czytaj dalej... na temat: Ogłoszenie

Wakacje z GOK-iem

Utworzono dnia 02.06.2017

Ruszyły zapisy na pełne atrakcji wakacje, jakie przygotowuje dla dzieci Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu. Przez dwa miesiące uczestnicy będą jeździć na wycieczki, uczestniczyć w warsztatach i wspólnie realizować szereg interesujących przedsięwzięć.

czytaj dalej... na temat: Wakacje z GOK-iem

Utrudnienia w ruchu

Utworzono dnia 30.05.2017

Już w sobotę 3 czerwca po raz drugi w Pogwizdowie odbędą się Pogwizdołki. W trakcie całodniowej imprezy nie zabraknie wydarzeń sportowych. Jednym z nich będzie 2. Bieg o Złoty Gwizdek. W związku z organizacją biegu nastąpią utrudnienia w dniu 3 czerwca w ruchu drogowym między 16:30 a 17:30.

czytaj dalej... na temat: Utrudnienia w ruchu

Piknik rodzinny

Utworzono dnia 30.05.2017

Filiał Hażlach parafii ewangelicko-augsburskiej w Cieszynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu zapraszają na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka w niedzielę 4 czerwca. 

czytaj dalej... na temat: Piknik rodzinny

Pogwizdołki

Utworzono dnia 30.05.2017

Pogwizdołki już po raz drugi organizowane są w Pogwizdowie przez Radę Sołecką, miejscowe szkoły i organizacje (KGW, LKS i OSP). W wydarzenie aktywni włącza się też Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury.

czytaj dalej... na temat: Pogwizdołki

Hażlaski Dzień Dziecka

Utworzono dnia 30.05.2017

Już w sobotę 3 czerwca OSP Hażlach, Przedszkole w Hażlachu i LKS Victoria Hażlach wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury zapraszają na Hażlaski Dzień Dziecka. 

czytaj dalej... na temat: Hażlaski Dzień Dziecka

Piękne ogrody - edycja wiosenna

Utworzono dnia 26.05.2017

Za nami wiosenna odsłona konkursu "Piękne Ogrody Wizytówką Gminy Hażlach". Komisja konkursowa przez trzy dni oglądała najpiękniejsze ogrody z każdego sołectwa. We wrześniu komisja przyjrzy się ogrodom w jesiennej odsłonie,  a następnie zdecyduje, który z nich jest najpiękniejszy. Zapraszamy do obejrzenie naszej wiosennej galerii. 

Dla mam

Utworzono dnia 26.05.2017

W filiach GOK w Kończycach Wielkich, Pogwizdowie i Zamarskach dzieci przygotowały niespodzianki dla mam. W Pogwizdowie przygotowano papierowe dłonie z najlepszymi życzeniami oraz kwiatowe torciki z żywych margaretek.  W Zamarskach szykowano bibułkowe kwiaty pod okiem p. Jolanty Sadlok. Nie zabrakło także słodkiej niespodzianki. 

Sponsorzy

 

    

 

 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 193

W poprzednim tygodniu: 195

W tym miesiącu: 620

W poprzednim miesiącu: 1123

Wszystkich: 14262